BAŞKAN'IN MESAJI


Sky Fuarcılık

Değerli İş Ortaklarımız,

Sky Fuarcılık, reel sektörün içinden gelen ve 65 yıllık bir sanayi geçmişi olan ortakları tarafından fuar ve etkinlik organizasyonu sektöründe ÖZGÜN, ŞEFFAF ve İLKELİ duruşuyla fark yaratmak adına 2010 yılında kurulmuştur. Sky’ın amacı başta Türk Sanayicisi, Tüccarı, Esnafı ve topyekün yerli iş insanları olmak üzere, Avrasya Bölgesi’nde yer alan şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda ve özellikle Türkiye’nin ekonomik büyümesini amaçlayan ve sürdürülebilir bir bölgesel ticaret arıtışı hedefleyen fuar ve etkinlikler organize etmektedir.

Şirketimiz her şeyden önce dürüst bir esnaf olmayı; dürüst ve iyi bir vatandaş olmayı; uluslararası toplumla barışık ve dayanışma içinde yaşamayı; ülkemizin ihracatını ve ticaretini büyüten ilkeli bir duruş sergilemeyi hedeflemektedir.

Hedefimiz ‘daha çok para kazanmak’ değil; ‘daha büyük bir Türkiye’nin parçası olmaktır’.

Fuarcılık alanında 25 yılı aşkın tecrübeye sahip olan profesyonel kadrolarının, başarılı çalışması neticesinde onlarca Fuarımız, yıllardır ülke ve bölge ekonomisine hizmet etmektedir. Mikro ölçekli fuarların yanı sıra, kapsamlı fuarların organizasyonunda Sky Fuar markasını birçok alanda görebilirsiniz.

Önümüzdeki 10 yıl içerisinde hedefimiz hali hazırda yıllık 22,000 m2 olan fuar organizasyonlarımızın istikrarlı şekilde büyüyerek 100,000 m2’yi aşmasıdır. Bu bağlamda yurtiçi ve yurtdışı birçok yatırımcı ve çözüm ortağımızla işbirliğimiz devam etmektedir.

Sky’ın en önemli hedefi ‘Fuarlarımızdan ziyaretçilerimizin memnun ayrılması’dır. Elbette bunu yaparken katılımcı ve iş ortaklarımızın taleplerine uygun çözümler üretmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Profesyonel ve tecrübeli kadrolarımız bunun için siz değerli paydaşlarımızın hizmetindedir.

Büyüyen Türkiye ekonomisinde, Fuarcılık sektörünün ülke ekonomisi üzerindeki olumlu etkilerini sizlerle birlikte arttırmayı ve birlikte kazanmayı hedefliyoruz. Ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için azami gayret içinde çalışmaktadır. Tüm ilişkili sektörlere, ülkemize ve bölgemize 2020 – 2021 döneminde başarılı çalışmalar temenni ediyoruz.


Barış Göktürk

Yönetim Kurulu Başkanı

+90 212 661 11 55
destek@skyfuar.com
Ataköy 9-10. Kısım Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No:8/2 A Ofis Kat:6 Ofis 23 P.K. 34158
Bakırköy, İstanbul