Steel Machines


Sky Fuarcılık

METAL EXPO EURASIA ISTANBUL,  STEEL MACHINES özel bölümüyle, Çelik Üretimi ve Metal İşlem alanlarına özgü bir yer ayırıyor.

STEEL MACHINES Nedir?
STEEL MACHINES, demir çelik ve metal işlem endüstrisinin; makina, ekipman, yazılım ve mühendislik ihtiyaçlarını karşılayacak tedarikçilerin yer aldığı, Metal Expo bünyesinde yer alacak bir platform.

STEEL MACHINES Neyi Hedefliyor?
METAL EXPO, demir çelik ticaret hacminin geliştirilmesinin yanı sıra, katılımcı ve ziyaretçilerinin yatırım, bakım onarım ve yenileme ihtiyaçlarının karşılandığı çoklu bir ‘kazan-kazan’ platformuna evrilmekte.
Genel anlamda, demir çelik üretiminde ve metal işlem alanında faaliyet gösteren veya bu alanda faaliyetler sürdürmeyi planlayan tüm firmalar STEEL MACHINES özel bölümünün ziyaretçi profilini oluşturmakta.

STEEL MACHINES Global Ölçekte Neler Vadediyor?
Hedeflenen katılımcı profilinin çoğunluğunun Türk Mühendislik firmalarının oluşturduğunu göz önüne aldığımızda, METAL EXPO’nun son dört yılda yakaladığı zengin uluslararası nitelikli ziyaretçi profili sayesinde, özellikle Orta Doğu ve Doğu Avrupa bölgelerinden yatırım, bakım onarım ve yenileme projelerine alternatif tedarikçi arayan önemli sayıdaki ziyaretçiyi STEEL MACHINES için İstanbul’a taşımayı hedeflemekte!MORE INFORMATION
Sky Fuarcılık
METAL EXPO, 6. YILINDA, STEEL MACHINES ÖZEL BÖLÜMÜYLE ÇELİK ÜRETİMİ VE METAL İŞLEM ALANLARINI ÖNE ÇIKARIYOR!
+90 212 661 11 55
destek@skyfuar.com
Osmangazi Mah, 2646 Sok. No:1 Kıraç ​​​​​​​P.K. 34538 Esenyurt, İstanbul